تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی زیرووات

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی زیرووات توسط تکنسین های مجرب تعمیرکار سبز در محل شما با استفاده از قطعات اصلی
این مرکز مفتخر است خدمات مورد نیاز را در همان روز درخواست به شما عزیزان ارائه کند. تنها کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

ویژگی‌های اصلی متخصصین مجرب تعمیرکار سبز

سریع ، مطمئن ‌ قابل اعتماد

متخصصین با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای حداقل 15 سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات هستند و همه ساله با طی کردن دوره های جدید و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیرات شما می باشند.

گارانتی شگفت انگیز

تعمیرکار سبز با افتخار مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات خود را با گارانتی 5 ماهه به مشتریان عزیز ارائه میکند. ما بعد از انجام خدمات ارتباط خود را با مشتریان حفظ کرده و تنها خدمات پایان کار نیست..

نصب ، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی زیرووات

یکی از مهمترین کارهای هر خانمی در خانه شستن ظروف کثیفی است که بعد از هروعده غذایی برجای می ماند. گاهی این کار بسیار سخت به نظر می رسد. اما وجود ماشین ظرفشویی زیرووات در خانه می تواند آن را تبدیل به کاری دلچسب کند. زیرووات محصولات بسیار باکیفیتی را تولید کرده است. که ظرفشویی های آن بسیار کاربردی بوده و موجب آسایش افراد شده است. این آسایش و راحتی تنها درصورتی فراهم می شود. که دستگاه بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.

انتخاب تنظیمات اشتباه و یا ضربه زدن به ظرفشویی موجب خرابی آن و گاهاً از کار افتادن ماشین می شود. در صورت خرابی ماشین ظرفشویی زیرووات کافی است متخصص کاربلدی را انتخاب کرده و از او کمک بخواهید. اغلب مشکلاتی که برای این مدل ظرفشویی به وجود می آید. توسط خود شخص قابل رفع می باشد. اما برخی دیگر از ایرادات به وجود آمده تنها باید توسط متخصص زیرووات برطرف شوند. سپردن دستگاه به افرادی که تجربه کافی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیرووات ندارند. موجب می شود تا خسارات بیشتری به دستگاه وارد شده و کارایی خود را از دست بدهد.

 

مشکلات ماشین ظرفشویی زیرووات

هنگام بروز هرگونه مشکلی درخصوص دستگاه خود کافی است به یک تعمیرکار مجربی که درخصوص این دستگاه دانش کافی دارد مراجعه کنید. دستگاه شما در طول مدت استفاده مشکلات بسیاری خواهد داشت. که برخی از آن ها به دلیل کارکرد بیش از حد، ضربه زدن به دستگاه و یا تنظیمات اشتباه ایجاد می شوند. اطلاع از معایبی که برای ظرفشویی پیش می آید در عیب یابی و رفع سریع مشکل نقش بسزایی دارد. در ادامه برخی از شایعترین مشکلات دستگاه را ذکر خواهیم کرد که می توانید باتوجه به آن ها نقص دستگاه خود را سریعتر پیدا کنید.

 

1-نشت آب از ظرفشویی زیرووات

زمانی که متوجه نشت آب از دستگاه شدید. ابتدا باید نوار لاستیکی تعبیه شده دور درب دستگاه را چک کنید که دچار فرسودگی نشده باشد. در صورت خرابی لاستیک باید آن را تعویض کرده و به این ترتیب دیگر مشکل نشت آب رفع خواهد شد. اگر باز هم مشکل حل نشد شیر آب و پمپ باید کنترل شوند. وجود نقص در هریک از آن ها موجب نشتی شده و ماشین ظرفشویی نمی تواند به کار خود ادامه دهد. پارگی و یا خمیدگی شیلنگ آب از دیگر مواردی است که موجب نشت شده و باید آن را تعویض نمود.

 

2-چشمک زدن چراغ های ظرفشویی زیرووات

گاهی وجود مشکل در دستگاه موجب می شود تا چراغ های دستگاه چشمک بزنند. برای حل این مشکل المنت، ترموستات و برد الکترونیکی باید کنترل شده و درصورت لزوم تعویض شوند. هریک از چراغ های ماشین ظرفشویی مربوط به خطایی مشخص است. که باعث می شود بهتر و دقیق تر محل نقص دستگاه را پیدا کرده و رفع نمود.

 

3-باز ماندن درب ظرفشویی زیرووات

چنانچه درب ظرفشویی زیرووات باز باشد دستگاه روشن نشده و کار نخواهد کرد. اگر قفل درب خراب شده باشد باید آن را تعویض نمود. به فضایی که قرار است دستگاه  را در آنجا قرار دهید توجه داشته باشید تا فاصله کافی را از اطراف داشته باشد. گاهی اوقات فاصله کم از کناره ها موجب می شود درب دستگاه به خوبی بسته نشده و کارایی ماشین کم شود.

 

4-ایجاد صدای ناهنجار از ظرفشویی زیرووات

ماشین ظرفشویی زیرووات درصورت سالم بودن بدون هیچ گونه صدایی کار کرده و ظرف ها را بسیار تمیز می شوید. اگر صدای ناهنجاری از دستگاه خود شنیدید به این معنی است که دچار مشکل شده و هرچه سریعتر باید رفع عیب گردد. خرابی پمپ، بازوهای آبپاش و حلقه های پلاستیکی هدایت آب مهمترین مواردی هستند که منجر به تولید صدای ناهنجار در حین شستشوی ظروف می شوند. توجه داشته باشید بررسی و کنترل تمام موارد ذکر شده باید توسط تکنسین زیرووات انجام شود تا دستگاه دچار آسیب دیگری نشود.

 

5-تخلیه نشدن آب درون ظرفشویی زیرووات

کثیفی فیلتر پمپ تخلیه یکی از مهمترین عوامل تخلیه نشدن آب درون دستگاه به شمار می رود. اگر فیلتر دچار مسدودیت شده باید آن را باز کرده و تمیز کرد. البته تخلیه نشدن آب درون ظرفشویی تنها به این دلیل نبوده و گرفتگی شیلنگ خروجی و یا خرابی پمپ نیز در به وجود آمدن این مشکل بی تاثیر نیستند. از آنجایی که پمپ تخلیه در قسمت انتهایی دستگاه قرار دارد. دسترسی به آن کمی سخت بوده و درصورت نیاز به تعمیر و یا تعویض حتماً باید از متخصص کمک بخواهید.

 

6-تمیز شسته نشدن ظروف در ظرفشویی زیرووات

حتماً تا به حال برایتان پیش آمده که پس از اتمام فرایند شستشو متوجه شوید ظروف تمیز شسته نشده اند. نقص در عملکرد بازوهای آبپاش، کاهش فشار آب، گرم نبودن آب و استفاده از مواد شوینده نامرغوب منجر به بروز این مشکل می شود. ابتدا فشار آب را کنترل کرده و برای بهتر شسته شدن ظروف ابتدا آب گرم سینک را باز کنید. و اجازه دهید آب گرم موردنیاز برای شستشو وارد دستگاه شود. اگر بازوهای آبپاش خراب شده باشند باید آن ها را تعویض کرد و این کار تنها توسط تکنسین های زیرووات امکان پذیر است.

 

7-اصول نگهداری از ماشین ظرفشویی زیرووات

برای اینکه ماشین ظرفشویی زیرووات دچار هیچ مشکلی نشده و مدت زمان بیشتری کارایی داشته باشد. کافی است پس از هربار شستشو قفسه ها و سبدهای آن را نیز تمیز کنید. تمام گوشه و کناره ها و درزهای دستگاه باید مرتب تمیز شود تا باقی مانده مواد غذایی در آن ها جای نگیرد. باتوجه به ظرفیت دستگاه درون قفسه های آن قرار دهید و بیش از اندازه نچینید. برای از بین بردن بوی بد درون ماشین از محلول سرکه و آب استفاده کرده و اجازه دهید دستگاه بدون هیچ ظرفی کار کند. از نمک اورجینال استفاده کرده و اجازه ندهید سختی آب به ظروف و یا دستگاه شما آسیبی برساند.

 

تعمیرکار سبز پیشرو در نصب و تعمیر ظرفشویی زیرووات

انتخاب تعمیرکاری که نسبت به مدل ها و ظرفیت های مختلف ظرفشویی زیرووات شناخت کافی داشته باشد کار سختی به نظر برسد. توصیه ما به شما تماس با کارشناسان زبده و باتجربه تعمیر ظرفشویی تعمیرکار سبز است.متخصصان تعمیر ظرفشویی زیرووات سال ها در این زمینه فعالیت داشته و توانسته اند بیش از یکصد مدل از ظرفشویی های این شرکت را نصب و تعمیر کنند.

متخصصین تعمیرکار سبز خدمات باکیفیتی را در زمینه نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ارائه می دهند. که می تواند در داشتن عملکرد بهینه دستگاه موثر بوده و کارایی آن را ارتقا ببخشد. کارشناسان تعمیرکار سبز پس از ثبت درخواست از سوی مشتریان در اسرع وقت در محل حاضر شده و عیب یابی دقیق و اصولی ظرفشویی را در حضور مشتریان انجام می دهند. چنانچه قطعه ای دچار عیب شده باشد اولویت با تعمیر قطعات بوده و از این طریق موجب کاهش هزینه ها نیز می شوند.

خدماتی که توسط متخصصین زیرووات تعمیرکار سبز ارائه می شود. دارای ضمانت بوده و صلاحیت تمام تکنسین ها از سوی مسئولین تعمیرکار سبز مورد تائید قرار گرفته است. در صورت بروز هرگونه مشکلی درخصوص ماشین ظرفشویی می توانید با کارشناسان تعمیرکار سبز تماس گرفته و آن ها راهنمایی های لازم را به شما خواهند کرد. چنانچه نیازی به حضور در محل نباشد متخصصین زیرووات تعمیرکار سبز با مشاوره های رایگان به شما کمک می کنند تا خود نقص دستگاه را برطرف کرده و هزینه اضافی نپردازید. اگر در انتخاب تعمیرکار برای رفع اشکال ماشین ظرفشویی زیرووات خود تردید دارید کافی است با کارشناسان زیرووات در تعمیرکار سبز تماس حاصل فرمائید.

نیاز به مشاوره دارید ؟

درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را آنلاین ثبت کنید