تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تکنسین های مجرب تعمیرکار سبز در محل شما با استفاده از قطعات اصلی
این مرکز مفتخر است خدمات مورد نیاز را در همان روز درخواست به شما عزیزان ارائه کند. تنها کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

ویژگی‌های اصلی متخصصین مجرب تعمیرکار سبز

سریع ، مطمئن ‌ قابل اعتماد

متخصصین با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای حداقل 15 سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات هستند و همه ساله با طی کردن دوره های جدید و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیرات شما می باشند.

گارانتی شگفت انگیز

تعمیرکار سبز با افتخار مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات خود را با گارانتی 5 ماهه به مشتریان عزیز ارائه میکند. ما بعد از انجام خدمات ارتباط خود را با مشتریان حفظ کرده و تنها خدمات پایان کار نیست..

نصب ، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

انتخاب لوازم خانگی سامسونگ به دلیل کیفیت بالای محصولات و عملکرد ایده آل تصمیم بسیار خوبی به نظر می رسد. ماشین ظرفشویی سامسونگ به عنوان یک وسیله کاربردی معتبری شناخته می شود. که شستن ظرف ها با آن بسیار ساده و درعین حال دلپذیر است. ماشین ظرفشویی برای داشتن عملکرد مناسب و افزایش طول عمر نیازمند مراقبت اصولی می باشد. و باید به درستی از آن استفاده شود. درغیر اینصورت دچار مشکل شده و کارایی خود را از دست خواهد داد. برخی از مشکلات دستگاه ساده بوده و با کمی دقت می توان در خانه آن را برطرف کرد.

اما برخی دیگر را باید به تعمیرکار متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ سپرد تا باتوجه به استانداردهای تعیین شده از سوی کمپانی سامسونگ معایب دستگاه را رفع کند. اگر از ماشین ظرفشویی سامسونگ درخانه خود استفاده می کنید باید نسبت به مواردی که در دفترچه راهنمای دستگاه ذکر شده توجه کافی داشته باشید. هرکدام از مشکلاتی که پیش می آید قابل رفع بوده و تنها کافی است کار را به تعمیرکار متخصصی بسپارید. انجام تعمیرات توسط افراد غیر حرفه ای می تواند موجب آسیب دیدگی دستگاه شده و یا از کار بیفتد.

 

مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ و راه حل رفع

این دستگاه در طول مدتی که کار می کند با مشکلات بسیاری مواجه می شود. که باید عیب یابی آن به صورت دقیقی انجام شده و رفع اشکال شود. مشکلاتی که برای ماشین  ایجاد می شود. بسیار شایع بوده و برای حل آن ها نیاز به تجربه بالایی می باشد. در ادامه برخی از مشکلات ایجاد شده برای سامسونگ را نام برده و راه حل آن ها را نیز عنوان خواهیم کرد.

 

1-گرم نشدن آب ظرفشویی سامسونگ

اگر دستگاه قابلیت گرم کردن آب را ندارد احتمالاً مشکل از هیتر آن است.برای حل این مشکل باید تعمیرکار هیتر را بررسی کرده و درصورت نیاز آن را تعویض کند.

 

2-تولید صدای ناهنجار توسط ظرفشویی سامسونگ

زمانی که صدای ناهنجاری از ماشین خود می شنوید. باید از نصاب آن بخواهید که نصب دستگاه را مجدداً بررسی کند. نقص در نصب دستگاه موجب می شود. پایه های دستگاه تراز نبوده و بازوهای آبپاش به خوبی کار نکنند. به همین دلیل طی فرایند شستشو ممکن است صدای ناهنجاری توسط دستگاه تولید شود.

 

3-تخلیه نشدن آب درون ظرفشویی سامسونگ

کثیفی یا گرفتگی فیلترها می تواند مانع از تخلیه صحیح آب درون دستگاه شود. درصورت بروز این مشکل باید شیلنگ های خروجی، لوله فاضلاب چک شود که دچار مسدودیت نشده باشند. خرابی پمپ تخلیه از دیگر مواردی است که در تخلیه آب مشکل ایجاد کرده و کارایی دستگاه با اختلال روبه رو خواهد شد.

 

4-برق دار بودن بدنه ظرفشویی سامسونگ

یکی دیگر از ایراداتی که در زمان استفاده از دستگاه دیده می شود. برق دار بودن بدنه دستگاه است. درچنین حالتی تکنسین تمام سیم های برق ماشین را بررسی می کند تا دچار قطعی و یا اتصالی نشده باشند. خرابی برد الکترونیکی نیز می تواند برق را به بدنه دستگاه ارسال کند. بنابراین این قطعه باید به صورت دقیق کنترل شده و چنانچه ایرادی داشت برطرف گردد. البته توجه داشته باشید از آنجایی که کار با برق بسیار خطرناک است. این کار باید توسط تعمیرکار  انجام شود.

 

5-کار نکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر لامپ سامسونگ روشن است اما دستگاه کار نمی کند. احتمالاً برد الکترونیکی آن دچار نقص شده است. خرابی دکمه های استارت و پاور از دیگر مواردی است که مانع از کار کردن دستگاه شده و باید تعویض گردند. باز ماندن درب دستگاه و یا تنظیمات توقف کوتاه نیز در بروز این مشکل تاثیر بسیاری دارد. گاهی نیز دستگاه به طور کلی کار نمی کند. که در این حالت باید موتور و برد الکترونیکی دستگاه توسط تعمیرکار متخصصی بررسی و کنترل شود. پیش از هر اقدامی اطمینان حاصل کنید که جریان برق به دستگاه می رسد. و مشکل از پریزهای برق نیست.

 

خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

این دستگاه مجهز به برنامه های پیشرفته ای است. که موجب می شود بهترین کارایی را داشته باشد. خطاهایی که بر روی صفحه نمایش دستگاه دیده می شود. عیب هریک از بخش ها را نشان داده و در عیب یابی سریع کمک می کند. هرکدام از خطاها مربوط به بخش خاصی بوده و باتوجه به آن ها سریعتر می توان نقص دستگاه را برطرف کرد.

برخی از این خطاها عبارتنداز:

 

  • خطای 4E سامسونگ

در ماشین های ظرفشویی سامسونگ خطای 4E بیش از سایر خطاها دیده می شود. که مربوط به آبگیری دستگاه است. درواقع این خطا زمانی که آب به اندازه کافی در دستگاه وجود نداشته باشد نشان داده می شود. به طور معمول 6 دقیقه پس از روشن شدن دستگاه این خطا بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. برای رفع این مشکل ابتدا باید فشار آب را کنترل کرد و درصورت کم بودن فشار زمان دیگری را برای شستشو اختصاص داد.

 

  • خطای tE1 سامسونگ

این خطا زمانی دیده می شود که ترموستات دچار مشکل شده باشد. برای حل این مشکل باید با تعمیرکاری که نسبت به ظرفشویی سامسونگ آشنایی کامل دارد. تماس گرفته و مساله را با او درمیان گذاشت. ترموستات به عنوان یکی از قطعات مهم دستگاه بوده و درصورت نادیده گرفتن مشکل آن می تواند به دیگر بخش های دستگاه نیز آسیب برساند.

 

  • خطای 4E1 سامسونگ

یکی از مهمترین خطاهای سامسونگ کد 4E1 است. که نشان می دهد دمای آب بیش از اندازه تعیین شده گرم شده است. برای برطرف کردن این مشکل نیز باید از تکنسین “تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ” کمک گرفت تا با بررسی بخش های مختلف دستگاه آن را برطرف کند.

 

  • خطای OE سامسونگ

یکی دیگر از خطاهای سامسونگ کد OE است. که مربوط به نشت آب بوده و نباید ساده از آن گذشت.

 

تعمیرکار سبز متخصص در تعمیر ظرفشویی سامسونگ

استفاده بیش از حد از ماشین ظرفشویی و یا ضربه زدن به آن می تواند مشکلات متعددی را برای دستگاه به وجود آورد. رفع تمام آن ها نیازمند صرف هزینه های بالایی است. انتخاب متخصصی که از دانش فنی بالایی برخوردار باشد موجب می شود. تا تمام معایب دستگاه شما در زمان کوتاهی رفع شده و کارایی آن حفظ شود. متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تعمیرکار سبز تاکنون سابقه انواع نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده و از تجربه بالایی برخوردار هستند.

عیب یابی دقیق ظرفشویی موجب می شود تا ایرادات دستگاه به طور کامل از بین رفته و از بهترین روش برای حل مشکل استفاده شود. مدل های جدیدتر ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای برنامه پیشرفته ای جهت عیب یابی هستند. با استفاده از کد می تواند خطاهایی را نمایش داده و روند تعمیر را ساده تر کند. تکنسین های ظرفشویی سامسونگ در تعمیرکار سبز خدماتی همچون نصب و سرویس ماشین ظرفشویی و تعمیر آن را انجام می دهند. که می تواند عملکرد ایده آل و بدون نقصی را داشته باشد. اگر هنوز هم در انتخاب متخصص نصب و یا تعمیر ماشین ظرفشویی خود تردید دارید. پیشنهاد ما به شما تماس با کارشناسان تعمیرکار سبز است.

متخصصین ما پس از ثبت درخواست سریعاً خود را به محل رسانده و باتوجه به اصول و استانداردهای تعیین شده عیب یابی دستگاه را آغاز می کنند. پس از آن نوبت به تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب رفع ایرادات دستگاه می رسد که تمام مراحل در منزل و تحت نظر مشتریان انجام می گیرد. خدمات ارائه شده توسط تکنسین ظرفشویی تعمیرکار سبز دارای گارانتی بوده و درصورت بروز مشکلات دیگر برای دستگاه تمام خدمات به صورت رایگان انجام می گردد.

نیاز به مشاوره دارید ؟

درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را آنلاین ثبت کنید