نصب تعمیر و تعویض انواع ماشین ظرفشویی

تعمیرات لوازم خانگی به صورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب در منزل شما، با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
این مرکز مفتخر است خدمات مورد نیاز را در همان روز درخواست به شما عزیزان ارائه کند. تنها کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

نمایندگی های تعمیرکار سبز

تعمیر تخصصی انواع ماشین ظرفشویی

تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی

زمانی که میهمان در خانه دارید به طور حتم دلتان می خواهد وقت بیشتری را کنار آن ها صرف کنید. اما وجود ظرف های شسته نشده آن هم با حجم زیاد اجازه نمی دهد از این همنشینی چندان لذتی ببرید. در این جاست که ماشین ظرفشویی می تواند ابزاری موثر و کمک کننده باشد. این وسیله کاربردی می تواند بخشی از آرامش مورد نیاز شما را در خانه تأمین کند. این راحتی درصورتی به وجود خواهد آمد که دستگاه بدون هیچ مشکلی کار کند. تمیز شسته نشدن ظرف ها می تواند موجب کلافگی و دردسر برای خانم های خانه شود.

ساختاری که در تولید آن امروزه استفاده شده بسیار پیچیده است و از سوی دیگر هنگام خرید باید هزینه بالایی پرداخت شود. این موارد موجب شده تا سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی کار هر تعمیرکاری نباشد و افرادی که صلاحیت و دانش کافی را ندارند خسارات غیرقابل برگشتی نیز به دستگاه وارد کنند. درصورت بروز مشکل مراجعه به تعمیرکاری که به برند ماشین ظرفشویی شما آشنایی داشته و تخصص و تجربه لازم را در این زمینه داشته باشد بهترین کار خواهد بود. تعمیرکار سبز در کنار شما بوده و متخصصین مجرب آن می توانند در کمترین زمان با ارائه بهترین خدمات رضایت شما را جلب نمایند.

خدمات ارائه شده 

پس از خرید دستگاه مسأله ای که حائز اهمیت است نصب اصولی و سرویس آن است. اگر هنگام نصب استاندردهای لازم رعایت شود دیگر هنگام استفاده از ماشین مشکلی به وجود نخواهد آمد. ماشین ظرفشویی نیز همچون بسیاری از لوازم خانه نیاز به مراقبت و نگهداری داشته و باید به موقع سرویس شود. سرویس مستمر می تواند در افزایش طول عمر دستگاه موثر باشد. تعمیرات ماشین ظرفشویی توسط تعمیرکار مجرب و متخصص موجب می شود تا مشکلات به وجود آمده حل شده و مانع از ایجاد مشکلات جدید شود.

تعمیرکار سبز برای نصب و سرویس و تعمیر از متخصصین مجربی استفاده می کند که آشنایی کامل به انواع برند داشته و می توانند در زمانی کوتاه مشکلات ایجاد شده را حل کنند. شما می توانید نسبت به خدماتی که توسط تعمیرکاران باتجربه ارائه می شود اطمینان داشته باشید.

مشکلات شایع

  • کار کردن ماشین با سر و صدای بالا
  • عدم عملکرد صحیح دکمه ها
  • نشت آب 
  • پخش نشدن صحیح مواد شوینده در درون ماشین
  • باز ماندن درب پس از روشن کردن دستگاه
  • روشن نشدن و عدم شستشوی ظرف ها

مشکلات متعددی ممکن است مانع از عملکرد صحیح آن شود اما جای هیچ نگرانی نبوده و می توان با تعمیر به موقع آن را از میان برداشت.

کافی است با متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی تعمیرکار سبز تماس گرفته و مشکل را با آن ها درمیان بگذارید.

تعمیرکاران آشنا به برند دستگاه شما سریع در محل حاضر شده و ماشین ظرفشویی شما را تعمیر می کنند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

تعمیر انواع برندهای 

تعمیرکار سبز با استفاده از دانش فنی و تجربه سالیان متخصصین خود می تواند در زمینه نصب و تعمیر و سرویس مدل های مختلف ماشین  بهترین خدمات را ارائه دهد. در تعمیر مدل های ایستاده و رومیزی ماشین هیچ تفاوتی وجود ندارد؛ تعمیرکار سبز قادر است برندهای مختلف همچون: ال جی، سامسونگ، ایندزیت، دوو، زیمنس و مدل های دیگر را در کوتاه ترین زمان نصب و یا تعمیر نماید.

تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی 

مهمترین ویژگی کار تعمیرکار سبز استفاده از قطعات اصل و اورجینال به جای قطعات معیوب و تعویض شده است.

متخصصین تعمیرکار سبز برای کاهش هزینه سعی می کنند قطعه معیوب را تعمیر کنند. این کار موجب افزایش طول عمر و کارایی قطعات خود ماشین می شود.

برخی از این قطعات عبارتند از: المنت هیتر، نوار لاستیکی تعبیه شده ددور درب ماشین، فیلتر پمپ، شیر برقی ورودی، بازوهای آبپاش، قفل درب ماشین، پمپ تخلیه.

انواع ظرفیت ماشین ظرفشویی

هنگام خرید ماشین ظرفشویی حتما به ظرفیت آن نیز توجه داشته باشید. اگر خانواده کم جمعیتی دارید بهتر است از بین مدل های مختلف به سراغ ماشین های 6 تا 8 نفره بروید. این مدل از ماشین های رومیزی بوده و قیمت مناسبی نیز دارند. گنجایش این مدل حدود 72 تا 108 پارچه ظرف است و عملکرد سریعی نیز دارند. مدل های دیگری نیز در بازار موجود است که به عنوان 1+8 معرفی می شوند. در خصوص این مدل ها می توانید کمی بیشتر از مدل های 8 نفره ظرف درون آن قرار دهید. نکته ای که هنگام خرید باید درنظر داشته باشید سیستم شستشو است که درمقابل شستن ظرف های خیلی چرب هم قدرت کافی را داشته باشد.

ماشین ظرفشویی 12 نفره:

یکی از پرطرفدارترین انواع ماشین ظرفشویی که استقبال بسیاری نیز از آن شده مدل های 12 نفره است. می توان حدود 144 تکه ظرف را درون آن چید تا شسته شوند. اگر خانواده پرجمعیتی دارید و یا اهل میهمانی دادن هستید و یا مشغله زیاد باعث شده ظرف هایتان از صبح تا شب جمع شود می توانید این مدل را انتخاب کنید. اگر قصد خرید ظرفشویی 12 نفره را دارید حتما به قابلیت های آن توجه داشته باشید؛ در برخی از مدل های آن نمی توان ارتفاع سبد را تنظیم کرد اما برخی دیگر مجهز به برنامه نیم شور هستند. تجهیز ماشین به این برنامه موجب می شود آن را با ظرف هایی کمتر از میزان تعیین شده روشن کرد. برخی از مدل ها هم به عنوان 1+12 عرضه می شوند که نسبت به نمونه های 12 نفره معمولی گنجایش چیدن تعداد بیشتری ظرف را دارند.

ماشین ظرفشویی 14 نفره:

می توانید حدود 160 پارچه ظرف را درون آن قرار داده و از شستشوی تمیز ظرف ها اطمینان داشته باشد. برنامه های شستشویی که درخصوص این مدل ها درنظر گرفته شده متفاوت است و می توان براساس نیاز آن را تنظیم کرد. اگر از لحاظ مشکلی ندارید می توانید مدل هایی را خریداری کنید که به صورت خودکار می تواند درصد کثیفی ظرف ها را تشخیص داده و با برنامه مختص به آن شستشو را انجام دهد. این کار باعث می شود در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی شده و درمقابل نمونه های معمول مناسب تر هستند.

ظرفشویی بخارشو

نمونه های قدیمی ظرفشویی ها افراد را ملزم می کرد تا ابتدا کثیفی ها را با استفاده از آب پاک کرده و سپس درون ماشین بگذارند. درحال حاضر مدل های جدیدی وارد بازار شده اند که با استفاده از بخار داغ می توانند کثیفی ها را از میان برداشته و ظرف های خشک را نیز تمیز بشویند. انتخاب این مدل ها باعث می شود در مصرف آب و شوینده نیز صرفه جویی شود؛ چرا که استفاده از بخار داغ آب باعث می شود لکه ها سریع از بین بروند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

نکاتی مهم در خرید ماشین ظرفشویی

زمانی که با هدف خرید ماشین به فروشگاه های لوازم خانگی می روید باید چند نکته ساده را درنظر داشته باشید.

توجه به این نکات می تواند در داشتن خریدی مطمئن موثر باشد. این نکات عبارتند از:
ـ تجهیز به سیستم شستشو مختص ظرف های چرب
ـ مجهز به برنامه شستشوی متوسط اتوماتیک که مختص ظرف های نیمه کثیف است
ـ مجهز به برنامه شستشوی ظرف هایی با چربی کم باشد
ـ تجهیز به برنامه شستشوی سریع ظرف های معمولی همچون ظرف میوه
ـ امکان شستشوی ظرف هایی که بسیار ظریف و شکننده هستند
ـ قابلیت تنظیم ارتفاع سبد
ـ وجود گارانتی بلند مدت
ـ مجهز به سیستم خشک کن
ـ تجهیز به سیستم آبپاشی و سبدی که امکان قرار دادن قاشق و چنگال را داشته باشد
ـ میزان مصرف انرژی آن کم باشد و در رده بندی مصرف انرژی بالاتر از A باشد
ـ مجهز به برنامه شستشو بدون استفاده از مواد شوینده داشته باشد
ـ امکان شستشوی میوه ها نیز فراهم باشد.

باتوجه به این موارد می توان خریدی اطمینان بخش را تجربه کرد و بدون هیچ دغدغه و نگرانی ظرف ها را شستشو داد.

نیاز به مشاوره دارید ؟

درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را آنلاین ثبت کنید