تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی زانوسی

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی زانوسی توسط تکنسین های مجرب تعمیرکار سبز در محل شما با استفاده از قطعات اصلی
این مرکز مفتخر است خدمات مورد نیاز را در همان روز درخواست به شما عزیزان ارائه کند. تنها کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

ویژگی‌های اصلی متخصصین مجرب تعمیرکار سبز

سریع ، مطمئن ‌ قابل اعتماد

متخصصین با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای حداقل 15 سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات هستند و همه ساله با طی کردن دوره های جدید و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیرات شما می باشند.

گارانتی شگفت انگیز

تعمیرکار سبز با افتخار مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات خود را با گارانتی 5 ماهه به مشتریان عزیز ارائه میکند. ما بعد از انجام خدمات ارتباط خود را با مشتریان حفظ کرده و تنها خدمات پایان کار نیست..

نصب ، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

 

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

پیشرفت تکنولوژی موجب شده تا لوازم خانگی نیز به روز شده و انجام بسیاری از کارها ساده شود. ماشین ظرفشویی زانوسی یکی از باکیفیت ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه شناخته می شود. که موجب شده شستن ظروف به عنوان کاری دلچسب شناخته شود. البته این امر زمانی ممکن است که دستگاه هیچ عیب و ایرادی نداشته و نسبت به اصول نگهداری از آن توجه کافی صورت بگیرد. در هنگام بروز مشکل انتخاب متخصصی که نسبت به مدل و ظرفیت های مختلف و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی شناخت کافی داشته باشد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

انجام تعمیرات غیرتخصصی نه تنها هیچ فایده ای نداشته بلکه می تواند خسارات بیشتری به دستگاه زده و کارایی آن را به طور کامل مختل کند. ضربه زدن به دستگاه، قرار دادن بار بیش از حد درون سبد دستگاه و انتخاب برنامه شستشوی اشتباه مهمترین مواردی هستند که سلامت دستگاه را به خطر خواهند انداخت.

 

مشکلات ماشین ظرفشویی زانوسی

هر دستگاهی پس از مدتی کار کردن با مشکلات متعددی مواجه می شود. و زانوسی نیز از این قائده مستثنی نمی باشد. در هنگام بروز مشکل تماس با متخصصینی که در تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی شناخت کافی دارند در روند عیب یابی و رفع سریع مشکل تأثیر بسیار زیادی خواهد داشت. اطلاع از مشکلاتی که برای دستگاه به وجود می آید. در کاهش هزینه ها نقش داشته و کمک می کند تا در منزل بتوانید نقص دستگاه را برطرف کنید. اغلب مشکلاتی که برای ظرفشویی ایجاد می شود. شایع بوده و با کمی تجربه و دانش فنی می توان با سادگی آن ها را رفع نمود.

 

1-چرا ظروف درون ماشین ظرفشویی به خوبی شسته نمی شوند؟

زمانی که با این مشکل مواجه شدید. ابتدا چک کنید که شیر برقی باز بوده و آب به اندازه کافی وارد مخزن ماشین می شود. نقص در عملکرد بازوهای آبپاش موجب می شود آب به تمام ظروف نرسیده و کثیفی ها برجای خود باقی بمانند. استفاده از مواد شوینده نامرغوب نیز عامل دیگری است که منجر به بروز این مشکل خواهد شد. هنگام خرید مواد شوینده حتماً توجه داشته باشید. که از کیفیت خوبی برخوردار بوده و با شرایط آب محل زندگی شما هماهنگ باشد. توجه به چیدمان ظروف نیز باعث می شود تا آب به تمام آن ها رسیده و تمیز شوند. چنانچه بازوهای آبپاش دچار گرفتگی و یا شکستگی شده اند باید توسط تعمیرکار زاننوسی کنترل شده و مشکل آن ها برطرف گردد.

 

2-چرا ماشین ظرفشویی زانوسی صدای بلندی تولید می کند؟

خرابی پمپ تخلیه و نقص در عملکرد موتور مهمترین عامل در ایجاد صدای بلند هنگام شستشوی ظروف شناخته می شود. زمانی که ظروف نامرتب درون ماشین چیده شده باشند بازوهای آبپاش هنگام چرخش به آن ها برخورد کرده و صدای بلندی تولید می شود. تعمیرکار زانوسی قطعات موردنظر را بررسی کرده و چنانچه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند. اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

 

3-علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی چیست؟

هنگامی که با این مشکل مواجه شدید ابتدا باید از سالم بودن پریز و دوشاخه برق مطمئن شوید. باز بودن درب دستگاه نیز مانع از روشن شدن ماشین خواهد شد که علت آن خرابی قفل درب است. اگر موتور و پمپ اصلی دستگاه ایرادی داشته باشند ماشین روشن نخواهد شد. تعمیرکار زانوسی بخش های موردنظر را کنترل کرده و چنانچه نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه ای باشد اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

 

4-علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی زانوسی چیست؟

زمانی که متوجه شدید دستگاه عملیات آبگیری را به طور کامل و صحیح انجام نمی دهد. ابتدا باید شیر برقی را بررسی نمود که خراب و یا مسدود نشده باشد. کثیفی فیلتر، خم شدگی و یا اتصالات اشتباه شیلنگ آب و نقص در عملکرد پمپ اصلی دستگاه مهمترین موارد در آبگیری نکردن دستگاه شناخته می شوند. اگر پمپ ماشین خراب شده باشد. تعمیرکار زانوسی آن را خارج کرده و پس از رفع ایراد در جای خود نصب کرده و عملکرد آن را تست می کند.

 

5-علت تخلیه نشدن آب درون ظرفشویی زانوسی چیست؟

خرابی پمپ تخلیه موجب می شود. آب درون مخزن ماشین باقی مانده و این امر در تمیز ظروف نیز تأثیر منفی خواهد داشت. کثیفی فیلتر و گرفتگی شیلنگ خروجی نیز عوامل دیگری هستند. که موجب می شود آب درون مخزن تخلیه نشود. برای حل این مشکل باید از متخصص “تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی” کمک گرفت. تا پمپ و فیلتر دستگاه را خارج کرده و ایراد آن را برطرف کند. اگر فیلتر ماشین کثیف شده باشد. باید آن را تمیز کرده و مجدداً در محل اصلی خود قرار داد.

 

6-چرا مخزن ظرفشویی بوی بدی می دهد؟

مهمترین عامل در ایجاد بوی بد درون مخزن  باقی ماندن غذا در گوشه و کنار مخزن است. در این حالت باکتری ها و قارچ ها شرایط مساعدی را برای رشد پیدا کرده و بوی بدی از درون مخزن احساس می شود. پس از هربار شستشو بهتر است درون مخزن را پاک کرده و خشک کنید. استفاده از جرمگیرهای مخصوص ماشین ظرفشویی و یا ترکیب یک لیوان سرکه و یک قاشق جوش شیرین به عنوان راه حلی ساده و کاربردی شناخته می شود. پس از آماده کردن محلول سرکه و جوش شیرین آن را داخل مخزن ماشین ظرفشویی ریخته و اجازه دهید دستگاه به صورت خالی کار کند.

 

تعمیرکار سبز 

این روزها مراکز تعمیراتی بسیاری در زمینه نصب، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی فعالیت دارند که تعمیرکار سبز یکی از معتبرترین آن ها به شمار می رود. متخصصین “تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی” تعمیرکار سبز دارای دانش فنی و تجربه بالایی در زمینه نصب و تعمیر ظرفشویی می باشند. و می توانند تمام مشکلات دستگاه را در زمان کوتاهی برطرف نمایند.

خدماتی که توسط متخصصین زانوسی تعمیرکار سبز ارائه می شود. دارای ضمانت بوده و چنانچه مشکل جدیدی برای دستگاه پیش بیاید مشتریان می توانند. از خدمات رایگان بهره مند گردند. اولویت کار با تعمیر قطعاتی است که دچار نقص شده اند. به این ترتیب علاوه بر کاهش هزینه ها دیگر نیازی به نصب قطعات غیراصل بر روی ظرفشویی نخواهد بود. استفاده از قطعات اصلی عملکرد و طول عمر ماشین را ارتقا می بخشد. و می توان مدت زمان بیشتری بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کرد. چنانچه نیاز به تعویض قطعه ای باشد. تمام مراحل خرید و نصب و تست قطعه توسط تکنسین زانوسی تعمیرکار سبز انجام می شود.

انجام تعمیرات در محل باعث می شود. هزینه جابجایی کاهش یافته و مشتریان از نزدیک با نحوه کار متخصصین ما آشنا شوند. کارشناسان ما در تعمیرکار سبز در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما بوده و با ارائه مشاوره های رایگان کمک می کنند تا مشکل دستگاه را در خانه به راحتی برطرف کنید. چنانچه در انتخاب تعمیرکار مجرب برای نصب و یا تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی خود تردید دارید کافی است با کارشناسان تعمیرکارسبز تماس گرفته و از خدمات باکیفیتی بهره مند گردید.

نیاز به مشاوره دارید ؟

درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را آنلاین ثبت کنید