درباره ما

درباره ما

درباره تعمیرکار سبز بیشتر بدانید

درباره تعمیرکار سبز

امروزه مراکز بسیاری در زمینه تعمیر لوازم خانگی فعالیت دارند که تعمیرکار سبز یکی از معتبرترین آن ها بوده و در طول مدت فعالیتش توانسته با ارائه خدمات ویژه مورد توجه بسیاری از مشترکینش قرار بگیرد.

اگر لوازم خانگی با یکی از برندهای داخلی و خارجی دارید که به مشکل خورده دیگر نیازی نیست حتماً به سراغ نمایندگی آن بروید. نمایندگی برخی از لوازم خانگی به سختی پیدا می شود؛ به عنوان مثال اگر لباسشویی تان از برند بوش است و دچار مشکل شده می توانید به جای پیدا کردن نمایندگی کار تعمیر آن را به تعمیرکار سبز بسپارید. متخصصین تعمیرکار سبز از دانش و تجربه بالایی برخوردار بوده و می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند. پس از اتمام کار و حصول نتیجه می توانید برتری تعمیرکار سبز را نسبت به دیگر مراکز تعمیری درک کنید.

علت برتری تعمیرکار سبز در ارائه خدمات چیست؟

ـ ارائه خدمات درخصوص تمام لوازم خانگی و کلیه برندها
هیچ اهمیتی ندارد برای تعمیر کدام یک از لوازم خانگی خود با چه برندی با تعمیرکار سبز تماس بگیرید. این مرکز قادر است بهترین خدمات را در زمینه تعمیر کلیه لوازم خانگی از تلویزیون و یخچال گرفته تا ماشین ظرفشویی و دیگر لوازم به مشتریان خود ارائه دهد. وجود متخصصین مجرب آشنا به برندهای مختلف به عنوان یکی از محاسن تعمیرکار سبز شناخته می شود. پس از تماس مشتریان بادرنظر گرفتن نوع دستگاه و برندی که دارد تکنسین آشنا به آن به محل مورد نظر اعزام شده و در زمان کوتاهی می تواند مشکل را رفع کند.

سرعت بالای ارائه خدمات توسط تعمیرکار سبز

جهت ثبت سفارش خود می توانید به وب سایت تعمیرکار سبز مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های این مرکز تماس بگیرید. پس از ثبت سفارش اپراتورها با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم درخصوص نوع دستگاه و برندی که دارد به همراه آدرس دقیق و شماره تماس شما را دریافت می کنند. پس از انجام این مراحل تعمیرکار مربوطه با شما تماس گرفته و جهت حضور در محل زمان دقیق را هماهنگ می کند. پس از حضور در محل ابتدا دستگاه را چک کرده و مبلغ حدودی هزینه را عنوان می کند؛ چنانچه شما تأئید کنید اقدام به ارائه خدمات می کند. پس از اتمام کار نیز درصورتی که رضایت شما جلب شده باشد می توانید هزینه را پرداخت نمائید.
این نکته را باید عنوان کنیم متخصصین تعمیرکار سبز برای کاهش هزینه مشتریان اولیت تعمیر قطعات معیوب را در اولویت قرار داده و چنانچه قطعه موردنظر قابل تعمیر نباشد با دریافت مبلغی به عنوان بیعانه اقدام به تعویض آن می کنند.

ارائه ضمانت نامه خدمات در تعمیرکار سبز

ارائه اصولی خدماتی همچون نصب و تعمیر و سرویس لوازم خانگی از مهمترین وظایق تعمیرکار سبز به شمار می رود. مدت ضمانت هر دستگاه و برندی متفاوت بوده و باتوجه به قوانین شرکت متخصصین تعمیرکار سبز پس از اتمام کار مدت زمانی را به عنوان ضمانت خدمات خود بیان می کنند. چنانچه در این مدت مشکل دستگاه مجدد تکرار شده و یا با معظل دیگری مواجه شود تعمیرکار سبز هیچ هزینه ای دریافت نکرده و اقدام به رفع مشکل می کند.

حضور متخصصین مجرب در تعمیرکار سبز

متخصصینی که در شرکت تعمیرکار سبز استخدام می شوند باید دوره های سالانه ای را که درزمینه ارائه خدمات مربوط به لوازم خانگی است گذرانده و دانش روز بازار را دریافت کنند. درحال حاضر متخصصین بسیاری در تعمیرکار سبز به فعالیت مشغول هستند که هرکدام دارای تجربه بالایی بوده و قادر هستند خدمات بهینه ای را درخصوص هریک از برندها همچون ال جی، سامسونگ، بوش، ایندزیت و دیگر برندها ارائه دهند.

اگر هنوز هم در انتخاب یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی دچار تردید هستید به شما اطمینان می دهیم با ثبت اولین سفارش در تعمیرکار سبز مشتری دائمی این مرکز خواهید بود. چرا که جلب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات سرلوحه فعالیت این کمپانی قرار دارد.