نصب تعمیر و تعویض انواع ماشین لباسشویی

تعمیرات لوازم خانگی به صورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب در منزل شما، با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
این مرکز مفتخر است خدمات مورد نیاز را در همان روز درخواست به شما عزیزان ارائه کند. تنها کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

نمایندگی های تعمیرکار سبز

تعمیر تخصصی انواع ماشین لباسشویی

نصب ، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی

وجود ماشین لباسشویی در خانه های امروزی باعث شده تا تمام لباس ها در کوتاه ترین زمان شسته شوند.اگر این ابزار ضروری و حساس دچار مشکل شود به طور حتم بخشی از زندگی مختل خواهد شد.این روزها برندهای مختلفی همچون سامسونگ، ال جی، ایندزیت و بوش اقدام به تولید ماشین لباسشویی کرده اند.اما نباید این نکته را از خاطر برد که بهترین برندها هم می تواند در معرض خرابی قرار بگیرد.چنانچه لباسشویی تان دچار ایراد شده و عملکرد خوبی ندارد بجای دست روی دست گذاشتن بهتر است سریعاً  با متخصصین تعمیرات ماشین لباسشویی برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.

تعمیرلباسشویی توسط متخصصین تعمیرکار سبز

همانطور که پیش تر نیز گفتیم لباسشویی یکی از کاربردی ترین ابزار در هر خانه ای به شمار می رود و باید به خوبی از آن مراقبت شود. علیرغم تمام رسیدگی ها باز هم ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این حالت باید آن را به دست متخصصی که مهارت و دانش کافی نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی دارد سپرد. چیزی که حائز اهمیت است تجربه و توانایی فرد در تعمیر سریع دستگاه و بازگرداندن آن به روزهای نخست است؛ که به خوبی بتواند عملیات شستشو را بدون هیچ مشکلی انجام دهد.

این مسأله درمورد لباسشویی های خارجی بیشترین مصداق را داشته و یک متخصص مجرب می تواند میزان خسارت وارد شده به لباسشویی را کاهش دهد.متخصصین “تعمیرات ماشین لباسشویی” تعمیرکار سبز کارنامه درخشانی در زمینه تعمیر این دستگاه حساس دارند. زمانی که از متخصصین تعمیرکار سبز کمک می گیرید می توانید با اطمینان از نتیجه کار را به آن ها بسپارید. چرا که از توانایی لازم در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی برخوردار بوده و می توانند در کمترین زمان مشکل را رفع نمایند. متخصصین این مجموعه آشنایی کامل با برندهای مختلف را داشته و درصورت بروز مشکل باتوجه به برند دستگاه اقدامات لازم را انجام می دهند. از سوی دیگر سپردن کار به یک متخصص مجرب و باتجربه باعث می شود از بروز خسارات بعدی نیز پیشگیری به عمل آید.

مشکلاتی که ممکن است درخصوص لباسشویی رخ دهد

گاهی می بینید که لباسشویی پس از روشن شدن خوب نمی چرخد، یا اصلاً عمل نمی کند، قدرت خشک کردن لباس ها را ندارد، آب از آن نشت می کند، درب دستگاه باز می ماند و مواردی از این قبیل؛ این ها باعث می شود تا افراد کلافه شده و کلی لباس کثیف و شسته نشده روی دستتان باقی بماند.برخی از مشکلات را شخص به سادگی می تواند حل کند اما برخی دیگر نیاز به مشورت با یک فرد متخصص و آشنا در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دارد. تعمیرکاران لباسشویی تعمیرکار سبز می توانند تمامی مشکلات به وجود آمده را در زمان کوتاهی رفع نمایند. به همین خاطر توصیه می کنیم اگر در هنگام استفاده از لباسشویی عملکرد صحیحی نداشت و یا به طور کامل متوقف شد کافی است با تعمیرکار سبز تماس بگیرید.

تعمیر قطعات معیوب لباسشویی توسط تعمیرکار سبز

متخصصین تعمیرکار سبز پیش از تعویض قطعات معیوب لباسشویی به فکر مشتریان بوده و برای کاهش هزینه سعی می کنند قطعه موردنظر را تعمیر کنند. این کار به صرفه جویی در هزینه کمک خواهد کرد؛ اما اگر قطعه معیوب قابلیت تعمیر را نداشته باشد آن را با نمونه اورجینال و اصلی تعویض می کنند. شاید افراد خود نتوانند قطعه اصلی را پیدا کنند و مجبور شوند هزینه بالایی را برای خرید قطعه تقلبی بپردازند؛ این درحالی است که متخصصین تعمیر لباسشویی تعمیرکار سبز می توانند قطعات اصلی را از مراکز معتبر تهیه نموده و بر روی لباسشویی نصب کنند

تعمیرکار سبز

 

قطعات لباسشویی که احتمال خرابی آن ها وجود دارد

  •  برد الکترونیکی
  • پمپ تخلیه آب
  • قفل و سوئیچ قفل
  • سوئیچ فشار
  • تسمه ها
  • لاستیک موجود دور درب
  • لباسشویی
  • شناور و یا سوئیچ آن
  • محفظه پودر و….

 

تعمیرکار سبز قادر به تعمیر کدام برندهای لباسشویی است؟

هیچ اهمیتی ندارد شما از چه برند لباسشویی در خانه خود استفاده می کنید. تعمیرکار سبز قادر است هر برندی از لباسشویی را چه ایرانی و چه خارجی درصورت بروز مشکل تعمیر و سرویس نماید. برندهایی همچون ال جی، سامسونگ، ایندزیت، بوش، دوو، زمینس و… هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و متخصصین لباسشویی تعمیرکار سبز باتوجه به برند لباسشویی شما می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

 

آشنایی با انواع لباسشویی

اگر بخواهیم لباسشویی های موجود در بازار را دسته بندی کنیم باید دو دسته اتوماتیک و تمام اتوماتیک را نام ببریم.تنها تفاوت این دو در خشک کردن بوده و هریک مجهز به برنامه هایی هستند که موجب می شود بهترین عملکرد را داشته باشند. تجهیز لباسشویی های اتوماتیک به برنامه حرارتی موجب می شود لباس ها خشک شوند. این درحالی است که لباسشویی های تمام اتوماتیک مجهز به برنامه حرارتی برقی هستند.

 

انواع لباسشویی اتوماتیک

ماشین لباسشویی اتوماتیک به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه آن ها را نام می بریم:

1- لباسشویی اتوماتیک که درب آن از جلو باز شده و لباس ها به حالت دورانی و سریع شسته می شوند
2- مجهز به خشک کن صد درصد و درب از جلو با چرخش دورانی
3- اتوماتیک دیجیتالی که درب آن از جلو باز می شود و لباس ها را به صورت دورانی و سریع می شوید
4- لباسشویی اتوماتیک که درب آن از بالا باز شده و حرکات دورانی و پروانه نیم دور با یکدیگر ترکیب شده و گیربکسی است
5- لباسشویی اتوماتیک که از بالا باز می شود و مجهز به تسمه و پولی و شفت بوده و با حرکات دورانی لباس ها را می شوید

 

انواع لباسشویی اتوماتیک دیجیتالی

مدل های تمام اتوماتیک دیجیتالی که دارای موتور DC بوده و مجهز به خشک کن صد درصد است
نکته: همواره این را به خاطر داشته باشید که امروزه لباسشویی ها مجهز به برنامه اقتصادی هستند که باعث می شود لباس ها در کمترین زمان شسته شده و مصرف آب و مواد شوینده به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

 

توجه به تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی

یکی از مزیت لباسشویی های امروزه قدرت بالای کارکرد آن در طول سالیان متمادی است. اما نباید تنها به این نکته اکتفا کرد و نسبت به نگهداری و مراقبت از آن توجه کافی داشت. برخی از قسمت های لباسشویی همچون تسمه و شیلنگ ها درطول استفاده دیده نمی شوند. و یا فیلتر آب سخت به اندازه ای به چشم نمی آیند. که وجود املاح موجب گرفتگی آن ها می شود.

اگر نسبت به بررسی قطعات لباسشویی دانش کافی را ندارید بهتر است هرساله از یک متخصص مجرب بخواهید تا آن را برایتان سرویس کند. برنامه های درنظر گرفته شده برای هر مدل از لباسشویی متفاوت بوده و می توانند موجب عملکرد بهینه آن شوند. تجهیز این دستگاه کاربردی به سنسور تنظیم سطح آب باعث می شود زمان شستشو و سرعت آبگیری متناسب با حجم لباس های موجود در لباسشویی باشد. مطالعه دفترچه راهنما می تواند اطلاعات شما را افزایش داده و مشکلات ساده را خود به راحتی رفع کنید.

چنانچه هنگام استفاده از لباسشویی مشکلی پیش آمد که مانع از عملکرد صحیح آن شد اول از همه باید برق دستگاه را قطع کرد. این نکته را به خاطر داشته باشید بررسی دستگاه در منزل کار خطرناکی بوده و احتمال برق گرفتگی وجود دارد. به همین خاطر توصیه می کنیم از این کار پرهیز کرده و بررسی و تعمیر آن را به متخصصی باتجربه کافی بسپارید. تا هم ایمنی خودتان حفظ شود و هم دستگاه سریعتر کارایی نخست خود را پیدا کند

نیاز به مشاوره دارید ؟

درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی خود را آنلاین ثبت کنید